Komentarz Wielton w związku z pandemią COVID-19

Sytuacja epidemiologiczna w Polsce w dalszym ciągu jest trudna, mimo akcji szczepień, stoimy u progu kolejnej, czwartej fali pandemii. Nieprzerwanie kładziemy duży nacisk na, stałą kontrolę sytuacji i przykładamy dużą wagę do procedur bezpieczeństwa. dzięki czemu wszystkie nasze zakłady funkcjonują bez zakłóceń, co pozwala nam na realizację zamówień terminowo i zgodnie z przyjętymi ustaleniami.

Bardzo poważnie podchodzimy do bezpieczeństwa pracowników w okresie pandemii, wprowadzając wszystkie zalecenia, wynikające z aktualnych obostrzeń. Na terenie naszych zakładów obowiązują procedury ochronne oraz zalecenie dystansu społecznego, dzięki którym ograniczamy ryzyko rozpowszechniania się koronawirusa wśród naszych pracowników oraz osób odwiedzających, stale o nich informujemy i przypominamy o konieczności stosowania się do nich. Jesteśmy też gotowi na ewentualną konieczność zwiększenia ich restrykcji. Nasi partnerzy biznesowi, podwykonawcy oraz klienci zostali poinformowani o wszelkich zasadach bezpieczeństwa oraz stosują się do nich.

Nasze zakłady cały czas, mimo pandemii funkcjonują stabilnie. Zarząd stale monitoruje sytuację w całej Grupie, komunikuje się ze wszystkimi spółkami zagranicznymi, współpracuje z instytucjami finansowymi, służbami sanitarnymi oraz partnerami biznesowymi.