News & Press

30 kurtyn Wieltonu dla Intertrans

Intertrans, znana i ceniona łódzka firma prowadząca działalność w zakresie transportu międzynarodowego, rozbudowuje swój tabor o 30 naczep kurtynowych Wieltonu.

Polityka jakości firmy Intertrans to dostarczanie usług na najwyższym poziomie, realizowanych poprzez m.in. stałe uaktualnianie floty o coraz nowsze i niezawodne pojazdy. Jestem przekonany, że naczepy kurtynowe Wieltonu okażą się niezawodne w realizowanych przez Intertrans zadaniach – mówi Ireneusz Golec, Dyrektor Oddziału Wielton Łódź. Naczepy zwycięsko wyszły z wielu prób i testów. Zastosowane rozwiązania pozwalają na wykorzystanie naczep do transportu różnego rodzaju ładunków i cieszą się coraz większym uznaniem Klientów – dodaje.

Powierzchnia ładunkowa naczep kurtynowych Wieltonu pozwala na przewóz zawartości luzem, ale też zapakowanej w opakowania zbiorcze, czy na paletach. Szybko rozsuwalna plandeka, przesuwany i hydraulicznie podnoszony dach i tylne drzwi umożliwiają szybki załadunek i rozładunek. Zwiększona szczelność, wzmacniania plandeka, wytrzymała ściana przednia oraz specjalna konstrukcja podnosząca wytrzymałość ramy naczepy, zapewniają bezpieczeństwo przewożonego ładunku.

Dokonując wyboru dostawcy naczep, braliśmy pod uwagę przede wszystkim jakość. Naczepy kurtynowe Wieltonu są wyposażone w wiele rozwiązań, które świetnie wpisują się w profil naszej działalności. Obecnie rozbudowujemy flotę o kolejne 30 naczep, co pozwoli nam realizować obraną strategię rozwoju Intertransu – komentuje Piotr Nowak, kierownik transportu Intertrans. Zdecydowaliśmy się na produkty wieluńskiej firmy, która poza jakością jest również firmą polską, a my, korzystając z polskich rozwiązań, wspieramy przecież krajową gospodarkę – dodaje.