News & Press

SPED Partner Sp. z o.o.

We wrześniu br. Grupa Wielton odbyło się uroczyste przekazanie pierwszej puli naczep kurtynowych. Kontrakt obejmuje łącznie 50 nowych pojazdów, które wzbogacą flotę SPED Partner Sp. z o.o. Wybór produktów Wieltonu to z jednej strony potwierdzenie najwyższej  jakości i niezawodności naczep, a z drugiej docenienie sprawdzonej  w toku wieloletniej współpracy wysokiej sprawności i profesjonalnej obsługi przed- i posprzedażnej, do której Wielton przywiązuje ogromną wagę.

Odbierane naczepy to nowoczesne i sprawdzone produkty. Zastosowane rozwiązania spełniają wysokie standardy. SPED Partner otrzymał wyspecyfikowane, uwzględniające funkcjonalne rozwiązania odpowiadające indywidualnym potrzebom. Dzięki temu pojazdy są maksymalne dopasowanie do potrzeb Klienta. Naczepy kurtynowe pozwalają na optymalne wykorzystanie mobilnej przestrzeni ładunkowej.

Wybrana przez SPED Partner kurtyna to sprawdzony model, stale udoskonalany przez Wielton. Wysoka wytrzymałość połączona z niską masą własną plus takie elementy jak m.in.: dodatkowe uchwyty do mocowania ładunku, słupy zabezpieczające, wzmocniona podłoga, podnoszona oś przednia, czy też skrzynia paletowa i czujniki ciśnienia opon.

Współpraca SPED Partner Sp. z  o.o. z Wieltonem trwa nieprzerwanie od ponad 10 lat. We flocie Klienta, od początku istnienia firmy transportowej, pojawiło się blisko 200 naczep z logo wielbłąda. Obecnie SPED Partner posiada wyłącznie pojazdy Wieltonu.

SPED PARTNER Sp. z o.o.  powstał w  2005  r., jest dynamicznie  rozwijającą  się polską firmą  spedycyjno-transportową. Oferuje  profesjonalny  przewóz  towarów  na  terenie Polski i Europy. SPED Partner specjalizuje się w plandekowym transporcie całosamochodowym oraz w specjalistycznym transporcie materiałów sypkich.  Głównym udziałowcem Spółki jest niekwestionowany lider branży chemii budowlanej  – firma ATLAS. SPED Partner to 120 Pracowników oraz tabor w sile ponad 200 zestawów w pełnej dyspozycji (auta własne i kontraktowych Przewoźników). Firma realizuje ponad 70 tys. zleceń transportowych rocznie, generując obroty na poziomie 100 mln zł rocznie.

Zapraszamy do obejrzenia filmu.