News & Press

Wielton Viberti

Transpotec Logitec to najważniejsze i najbardziej prestiżowe targi włoskiej branży transportowej, które skupiają największe firmy logistyczne, właścicieli flot i producentów pojazdów z całego świata. W tegorocznej edycji wydarzenia, które odbędzie się w dniach 22-25 lutego br. w Weronie, weźmie udział Viberti Rimorchi srl – włoski producent przyczep i naczep, należący od sierpnia 2015 roku do Grupy Wielton.

Zaprezentowane przez Grupę Wielton pojazdy dywizji drogowej, dedykowane są m.in. branży spedycyjnej i budowlanej.

Odwiedzając stoisko Viberti H.4.4. w hali nr 11, będzie można przyjrzeć się dwóm modelom naczepy.

Będzie to wysoce wytrzymała i funkcjonalna naczepa kurtynowa, zaprojektowana tak, byt spełniać najbardziej wymagające kryteria. Jej niska masa, podwyższona szczelność oraz specjalna konstrukcja podnosząca wytrzymałość ramy naczepy, zapewniają ergonomię oraz bezpieczeństwo przewożonego ładunku.

Drugi prezentowany pojazd to naczepa wywrotka Weight Master, której modułowa konstrukcja pozwala na dobór pojemności i wyposażenia pod spersonalizowane potrzeby klienta. Ponadto w ofercie dostępna jest długa lista wyposażenia opcjonalnego w tym automatyczny dach elektryczny, oświetlenie LED czy oś samoskrętna.

Podczas targów w Weronie prezentowane są  nowości produktowe, usługi i innowacyjne rozwiązania w sektorze transportu i logistyki. Dodatkowo odwiedzający Transpotec Logitec 2017 będą mogli wziąć udział w licznych szkoleniach organizowanych przez najlepszych ekspertów w branży.”