News & Press

Italiana Rimorchi (Grupa Wielton) na targach w Monza

Od 25 do 27 września 2015 r.  w historycznym miejscu, na kultowym torze wyścigowym Formuły 1 w Monza  odbyły się targi Truck Emotion 2015. Wśród licznych wystawców było Italiana Rimorchi srl  (Grupa Wielton). Partner Wieltonu zaprezentował podczas największych włoskich targów motoryzacyjnych swoją kolekcję naczep i przyczep marek Viberti, Cardi i Merker.

Doskonałe warunki pogodowe i pozytywna atmosfera stworzona przez organizatorów towarzyszyła uczestnikom przez wszystkie dni targów. Były one doskonałą okazją do spotkań pomiędzy dostawcami i czołowych osobistości włoskiej branży transportowej. Italiana Rimorchi zaprezentowała trzy modele ze swojej szerokiej gamy produktów. Cardi pokazało się ze swoim flagowym modelem lekkiej wywrotki, Merker z uniwersalną przyczepą, zaś w barwach Viberti znalazła się naczepa kurtynowa, idealna do transportu międzynarodowego.

Wokół stoiska Grupy Wielton powiewały flagi przyciągające coraz większą liczbę obserwatorów. Entuzjazm wykazali zarówno klienci, jak i dziennikarze.

Cieszymy się z tak gorącego przyjęcia – mówił Jacek Kurowski, Dyrektor PR&Marketingu w Grupie Wielton. To dobry znak na przyszłość – jesteśmy na najlepszej drodze, by odbudować pozycję marek na włoskim rynku – dodał.

Zainteresowanie produktami Merker, Viberti i Cardi nie gasło przez wszystkie dni targów – z zainteresowaniem śledzono informacje o nowych rozwiązaniach w produktach.

To był bezprecedensowe wydarzenie w historii naszej firmy, wspaniale jest widzieć nasze trzy marki razem. Jestem przekonany, że stosujemy prawidłową formułę, która pozwoli nam rozwijać działalność i osiągnąć pozycję lidera na włoskim rynku naczep i przyczep – stwierdził Andrea Bettini, Dyrektor Zarządzający Italiana Rimorchi srl.

Wystawa wzmacnia determinację naszego zespołu handlowego, by być bliżej naszych klientów. Pracowaliśmy intensywnie nad rozwijaniem relacji z klientami. Wszystko wskazuje na to, że będziemy wyprzedzać oczekiwania sprzedaży dla pierwszego pełnego roku działalności. – podsumował Roberto Mollo, Dyrektor Handlowy Italiana Rimorchi srl.