News & Press

Klienci z wizytą w Wieltonie

11 grudnia br. odbyła się pierwsza konferencja Wieltonu zorganizowana dla Klientów regionu wieluńskiego. Pierwszemu z cyklu planowanych spotkań towarzyszyła 100% frekwencja.

Uroczystą kolację poprzedziły prezentacje Wieltonu, w trakcie których Klienci mieli okazję poznać najnowsze produkty wieluńskiej marki. Spotkaniu towarzyszyły liczne rozmowy na temat przyszłości Spółki, planów i wydarzeń w nadchodzącym Nowym Roku.

  • Spotkania z Klientami są świetną okazją do zacieśniania współpracy biznesowej. Nie tylko do poznania opinii na temat produktów Wieltonu, ale przede wszystkim do rozpoznania potrzeb rynkowych – komentuje Ireneusz Golec, Dyrektor Oddziału Wielton Łódź.

Wielton, ze swoją niespełna 20-letnią historią na rynku, od dawna zaprasza do dialogu swoich Klientów. Wiele naszych produktów zostało unowocześnionych o rozwiązania wypracowane wspólnie z naszymi Klientami – mówi Piotr Orgodowicz, Dyrektor Handlowy Wielton SA. Jestem głęboko przekonany, że regionalne konferencje przyczynią się do zintensyfikowania naszej współpracy – dodaje.