News & Press

Magtrans stawia na Wielton – kolejne naczepy we flocie przewoźnika

Z początkiem września br. flota naszego stałego klienta – firmy Magtrans z Buska-Zdroju – powiększyła się o kolejne naczepy Wieltonu.

Z przyjemnością przekazaliśmy kolejne 20 nowych pojazdów – mówi Ireneusz Golec, Dyrektor Oddziału Wielton SA w Łodzi – Długoletnia współpraca z firmą Magtrans i okazywane Wieltonowi zaufanie jest dla nas potwierdzeniem jakości – i to zarówno samych produktów, jak i obsługi klienta – dodaje Ireneusz Golec.

Firma Magtrans to jedna z największych, a zarazem najdynamiczniej rozwijających się firm transportowo-spedycyjnych na terenie Polski południowej. Powstała w 1982 roku oferując swoim klientom usługi w transporcie krajowym. Po 28 latach działalności firma Magtrans dysponuje nowoczesnym taborem, spełniającym najwyższe wymogi w ramach ekologii, bezpieczeństwa oraz masy przewożonych ładunków. Od wielu lat stale korzysta z oferty Wielton SA.

Poza jakością naczep ważna jest dla nas również świetna obsługa klienta – komentuje Piotr Magdziak, Członek Zarządu Magtrans – Wielton od lat zapewnia nam wysoką jakość usług – opieka handlowa i serwisowa od zawsze na najwyższym poziomie. Naczepy sprawdziliśmy dokładnie w trakcie eksploatacji. Darzymy Wielton dużym zaufaniem, dlatego  naszą flotę tworzymy tylko z tych naczep – mówi Piotr Magdziak.