News & Press

Mamy nowych Ambasadorów!

Współpracę z nasza firmą podjęło dwóch studentów:

– Sławomir Błaszyk – Ambasador na Politechnice Łódzkiej, student drugiego roku Wydziału Mechanicznego na kierunku Transport. Aktywny członek Wydziałowej Rady Samorządu, Wydziału Mechanicznego oraz Samorządu Studenckiego. Pracował jako logistyk w międzynarodowej firmie transportowej. Jego główna pasja to podróże, motoryzacja oraz najnowsze technologie. Uczestnik wolontariatu w Gruzji na temat bezrobocia wśród młodych ludzi i demokracji w Europie i na bliskim wschodzie.

– Przyborowski Krzysztof – Ambasador na Politechnice Śląskiej, student trzeciego roku Mechaniki i Budowy Maszyn na wydziale Mechanicznym Technologicznym. Miał okazję zapoznać się z nasza firmą podczas praktyk zawodowych. Członek koła naukowego spawalników. Interesuje się materiałoznawstwem. Zawsze uśmiechnięty i pomocny, łatwo nawiązuję kontakty. Lubi podróżować.

To co ich łączy to przede wszystkim otwartość, kreatywność i duża motywacja do podejmowania nowych wyzwań. Oboje posiadają zdolności organizacyjne oraz są pasjonatami podróży.

Przedstawiciele naszej firmy na uczelniach, zajmują się reprezentowaniem, promocją oraz dbałością o wizerunek WIELTONU. Krzysiek i Sławek są łącznikami między światem biznesu, a światem nauki. Odpowiadają za informowanie studentów o bieżących procesach rekrutacyjnych, są organizatorami spotkań promujących firmę oraz konkursów na uczelniach z naszym udziałem.

Niewątpliwie ich wsparcie przyda się również na przyszłorocznych edycjach Akademickich Targach Pracy. Zajmą się przeprowadzaniem opinii wśród studentów, informowaniem na bieżąco o najważniejszych wydarzeniach i osiągnięć z życia studentów. Będą śledzić aktualne wydarzenia na uczelni oraz kreować wykorzystanie ich do promocji firmy WIELTON jako przyszłego pracodawcę.