News & Press

To już 11. edycja wydarzenia, która dotyczy bezpieczeństwa w ruchu drogowym i kultury motoryzacyjnej. Celem Moto Safety Day jest edukacja wszystkich uczestników ruchu drogowego oraz utrwalanie w ich świadomości kultury jazdy i partnerstwa na drodze. W trakcie wydarzenia odbędą się testy z udziałem naczepy kurtynowej Wieltonu.

Wydarzenie już na stałe wpisało się do kalendarza najważniejszych imprez motoryzacyjnych. Tym razem odbędzie się na Autodromie Pomorze w Pszczółkach,  w godz. 11.00 – 21.00.

Podczas Moto Safety Day uczestnicy będą mieli okazję do utrwalania pozytywnych zachowań na drodze poprzez edukacyjny wymiar wydarzenia. Na uczestników będą czekały specjalne strefy edukacyjne promujące bezpieczeństwow ruchu drogowym już od najmłodszych lat. W wydarzeniu wezmą udział eksperci m.in. z Pomorskiego Ośrodka Ruchu Drogowego, Przedstawiciele Policji Wydziału Prewencji i  Ruchu Drogowego KWP w Gdańsku. Imprezę poprowadzi dziennikarz motoryzacyjny – Kuba Bielak.

W miejscu wydarzenia zostaną wydzielone strefy tematyczne, zaś na poszczególnych płytach oraz torach Autodromu Pomorze będą odbywały się m.in. pokazy systemów bezpieczeństwa Hondy, Enduro i Cross Country, pokazy kaskaderskie, prezentacja Monster Trucków,  pokazy w zakresie sportów motorowych, bezpieczeństwo pieszych, motocyklistów, konkursy z nagrodami oraz wiele innych atrakcji.

Zobacz film