News & Press

Agromex

W ubiegłym roku AGROMEX, jeden z liderów na rynku transportu międzynarodowego, odebrał 10 nowych pojazdów Wieltonu. Intermodalne naczepy MEGA wzbogacają tabor firmy transportowej, liczący ponad 100 aut ciężarowych. To kolejne zamówienie AGROMEX-u – w ubiegłym roku do floty trafiło 30 pojazdów wieluńskiego producenta. Naczepy do transportu intermodalnego są przystosowane do załadunku naczepy na wagon kolejowy.

 

Największą satysfakcją jest okazywane przez klientów zaufanie – komentuje Ireneusz Golec, Dyrektor rejonu łódzkie / świętokrzyskie Wielton S.A. – AGROMEX odbiera właśnie kolejne pojazdy Wieltonu, co jest potwierdzeniem tego, że świetnie sprawdzają się w praktyce. Od 20 lat Wielton stara się nieustannie doskonalić produkty, dopasowując je do potrzeb klientów. Zapraszamy ich do dialogu i cieszymy się, że z zaproszenia korzystają. Dziękujemy za zaufanie! – dodaje.

AGROMEX powstał w 1992 roku. W ciągu ponad 20 lat swojej działalności firma przekształciła się z małej rodzinnej w jedną z większych firm w branży transportowej w Polsce. Stały rozwój, rozbudowa i unowocześnianie floty pozwala sprostać potrzebom coraz bardziej wymagającego rynku. AGROMEX współpracuje z największymi firmami branży AGD, RTV i produkcji maszyn budowlanych.

Jeszcze raz bardzo dziękujemy za zaufanie. Życzymy szerokości!