News & Press

Naczepa Wielton

Szanowni Państwo,

W imieniu Wielton S.A. zapraszamy na spotkanie z Prezydentem Rzeczypospolitej Polskiej, Andrzejem Dudą, który odwiedzi zakłady produkcyjne firmy przy okazji swojej wizyty w Wieluniu 1 września br. (piątek).

W trakcie swojego pobytu w siedzibie firmy, Pan Prezydent zwiedzi hale zakładów produkcyjnych, odwiedzi Centrum Badań i Rozwoju oraz spotka się z zarządem Wielton S.A. Prezydent Andrzej Duda przybędzie po to, by osobiście odwiedzi polską firmę, która z sukcesami wypracowała sobie pozycję w pierwszej dziesiątce na rynku światowym oraz trzecie miejsce w Europie.

Zapraszamy Państwa do towarzyszenia Panu Prezydentowi podczas jego wizyty. Spotkanie rozpoczyna się o godz. 8.20. Wejście akredytowanych dziennikarzy do sektora prasowego w godz. 7.30-8.00 od strony ul. Fabrycznej 8. Instalacja wozów transmisyjnych do godziny 6.00 od strony ul. Rymarkiewicz 6.

Obsługa prasowa wyłącznie dla osób akredytowanych. Zgłoszenia akredytacyjne (zawierające imię, nazwisko, nazwę redakcji, numer PESEL, imię ojca, numer telefonu kontaktowego, numer legitymacji prasowej oraz numery rejestracyjne wozów transmisyjnych) przyjmuje Dział Marketingu Wielton S.A. pod adresem s.wilczkiewicz@wielton.com.pl do 30 sierpnia br. (środa) do godz. 9.00. Szczegółowych informacji nt. akredytacji udziela Switłana Wilczkiewicz, tel.: 508 267 517.

Serdecznie zapraszamy!