News & Press

WIELTON W NOWEJ ODSŁONIE – ZOBACZ FILM

Profesjonalny sprzęt filmowy, drony, 30 osób, autostrada i kopalnia granitu. To bardzo krótka lista skojarzeń dotyczących produkcji najnowszego filmu firmy Wielton. Zdjęcia do półtoraminutowego spotu rozpoczęły się we wrześniu ubiegłego roku. Teraz, z nieukrywaną satysfakcją, prezentujemy ich efekty.

W filmie można zobaczyć nowoczesny proces produkcji naczep Wielton. Rysunki konstruktorów, laserowe spawanie, lakiernię i wreszcie gotowy produkt. Naczepa z logo Wieltonu filmowana była m.in. na nowo wybudowanym i zamkniętym jeszcze wówczas odcinku autostrady S8 między Łodzią Południem a Rzgowem.  Zdjęcia wywrotek przy pracy realizowane były w Kopalni granitu „Górka” w Górce Sobockiej niedaleko Wrocławia. Film o polskim producencie naczep powstawał oczywiście na terenie kraju, m.in. w malowniczym Ojcowskim Parku Narodowym. Zdjęcia trwały 5 dni, w które zaangażowanych było 30 osób – w tym pracowników firmy Wielton.

To nie było łatwe zadanie. W półtorej minuty próbowaliśmy uchwycić efekty pracy tysiąca ludzi, zastosowanie nowoczesnych technologii i produkty wysokiej jakości. Czy się udało? Oceńcie sami – film jest dostępny na naszej stronie i na kanale YouTube.

Produkcja filmowa: NOWAKFILM – www.nowakfilm.pl

Obejrzyj film na naszym kanale YouTube

Obejrzyj film na NASZYM PROFILU Vimeo