News & Press

Wyróżnienie dla Prezesa Tomasza Śniatały w prestiżowym konkursie.

Wyróżnienie, jedno z dwóch przyznanych w tegorocznej edycji  prestiżowego konkursu  Dyrektor Finansowy Roku otrzymał pan Tomasz Śniatała, Wiceprezesa Zarządu ds. Ekonomiczno-Finansowych, Wielton. Doceniono jego wkład w budowę polskiej marki w Europie, zdobycie ważnego finansowania i wsparcie dla międzynarodowej ekspansji firmy. Ogłoszenie wyników miało miejsce podczas uroczystej gali w Warszawie, będącej zwieńczeniem cyklu Kongresów Dyrektorów Finansowych, organizowanego z inicjatywy ACCA, Euler Hermes oraz dziennika Rzeczpospolita.

5 października 2016 roku, podczas Kongresu Dyrektorów Finansowych w HILTON WARSAW HOTEL & CONVENTION CENTRE, odbył się finał XI edycji Konkursu Dyrektor Finansowy Roku. Podczas uroczystej ceremonii, ogłoszono laureatów plebiscytu, promującego i wyróżniającego osoby zarządzające finansami przedsiębiorstw, które cechują się profesjonalizmem, etyką, skutecznością w działaniu oraz stają się biznesowymi wizjonerami budującymi wymierną wartość firmy.

Kapituła analizowała nadesłane przez uczestników oraz współpracowników zgłoszenia w dwóch kategoriach konkursowych: Dyrektor Finansowy Małych i Średnich Firm oraz Dyrektor Finansowy Dużych Przedsiębiorstw. Udział w plebiscycie był całkowicie bezpłatny i nie wiązał się z żadnymi zobowiązaniami ze strony osób zgłaszających swoje dokonania. Nad przebiegiem Konkursu i pracami Kapituły, nadzór sprawował audytor Jan Letkiewicz z firmy Grant Thornton.