Skład grupy

Struktura grupy

MARKI GRUPY WIELTON

Viberti

Jakość, tradycja i sukces

Firma Viberti została założona w 1922 r. w Turynie. Od lat buduje swoją pozycję wokół wyjątkowo szerokiej gamy pojazdów transportowych.

Historia produkcji rozciąga się od przyczep towarowych do autobusów przeznaczonych do przewozu osób, od klasycznego wyposażenia samochodowego do specjalistycznego sprzętu dedykowanego do różnych funkcji, zarówno cywilnych, jak i wojskowych.

Dzisiaj, dzięki wprowadzeniu włoskiej firmy do grupy Wielton, produkty Viberti są wytwarzane przy użyciu najbardziej zaawansowanych procesów produkcyjnych. Dotyczy to w szczególności faz spawania wykonanych przez roboty antropomorficzne i zabiegów antykorozyjnych do elektroosadzania katodowego.

Tradycyjnie dużą uwagę poświęca się kontroli jakości na każdym etapie procesu produkcyjnego. Viberti była pierwszą firmą w branży, która uzyskała certyfikat ISO 9001 w 1995 r.

Marka zapowiada rozbudowywanie dotychczasowej oferty produktowej, w której obecnie czołowe miejsce zajmują naczepy kurtynowe, naczepy podkontenerowe i naczepy-wywrotki.

Zobacz oficjalną stronę